Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

UNITRA Przystań

Galleries/11-przystan/img-0199-jpg.jpg

Nasza przystań to miejsce dostępne dla wszystkich gości wypoczywających w Bieszczadach, szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, dla których stworzyliśmy ciekawą infrastrukturę. Wstęp na teren przystani jest bezpłatny.

 

Zespół basenów letnich

W sezonie letnim można korzystać ze strzeżonego kąpieliska na kei na Jeziorze Solińskim (wstęp dla Gości zakwaterowanych w naszym ośrodku - bezpłatny; pozostałych Gości obowiązują bilety wstępu). 

Na terenie przystani znajdują się ponadto dwa baseny rekreacyjne (głębokość 0,5 m) z atrakcjami wodnymi takimi jak zjeżdżalnia dla dzieci, fontanny i jacuzzi - korzystanie z nich jest bezpłatne dla wszystkich Gości.

Galleries/11-przystan/dsc-0157-jpg.jpg

Wypożyczalnia sprzętu pływającego

Na przystani funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego - rowerków wodnych.

Nasza keja jest portem dla wielu dużych łodzi - żaglówek, jachtów itd. - na miejscu istnieje możliwość czarterowania i odbywania rejsów po Jeziorze Solińskim (samodzielnie lub ze sternikiem)

Galleries/11-przystan/thumbnail/dsc-0552-jpg.jpg

Gastronomia

Na przystani znajdują się: punkty gastronomiczne (grill, fast food, lody, gofry), smażalnia pstrąga (szczególnie polecamy), piwo regionalne, sanitariaty, wiata.

W okresie wakacyjnym oraz w tzw. długie weekendy na przystani oraz w ogrodzie obok ośrodka serwujemy smaczne zestawy obiadowe w bardzo atrakcyjnej cenie (zupa, II danie, surówka) - zawsze świeże i urozmaicone!

gastronomia-pstrag.jpg

Plażowanie 

Na brzegu naszej przystani istnieje możliwość plażowania. Plaża niestety trawiasta z uwagi na to, że poziom wody w jeziorze jest zmienny. Zapewniamy za to cudowny widok z naszej przystani na jezioro i pasma górskie 

przystan/plaza-z-powietrza.jpg

Gry zręcznościowe i mini salon gier dla dzieci

Dla gości korzystających z naszej przystani udostępniamy wiele urządzeń rozrywkowych, takich jak: symulatory, automaty siłowe (bokser, młot) automaty sprawnościowe (cymbergaje, koszykówka, piłkarzyki, stoły bilardowe) gry telewizyjne, flipery

przystan/automat-koparka.jpg

Slipowanie i cumowanie łodzi

Umożliwiamy slipowanie jachtów (posiadamy slip oraz wciągarkę mechaniczną) jak również cumowanie łodzi przy kei. Korzystający z kei żeglarze mają do dyspozycji sanitariaty, dostęp do bezprzewodowego internetu, elektryczności, podgląd na keję poprzez internetową kamerę.

przystan/keja2.jpg

Zobacz więcej zdjęć

Uzupełnij formularz, a my sprawdzimy dostępne terminy!

Wybierz datę przyjazdu
Wybierz datę wyjazdu
Wprowadź poprawny adres Email lub Telefon
Wprowadź poprawny Telefon lub Email

Dziękujemy, formularz został wysłany.

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.


 

ul. Równa 19
38-610 Polańczyk

Idź do mapy i wyznacz trasę